Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen

Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 35!
  • Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
Passe-partout25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Twee tekeningen door Gerrit Willem Dijsselhof
Voorstellingen van planten en vruchtenstudies
Beiden losbladig onder passepartout, beeldmaat 16x12 en 10x8,5
Passepartoutmaat 25x33
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
33 cm
25 cm
12 cm
16 cm
Sluit over 3d 22u 38m 20s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-11-2022 om 16:39
Eindtijd:03-12-2022 om 20:03