Gert Strengholt - De muze gevangen

Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!
Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!Gert Strengholt - De muze gevangen kopen? Bied vanaf 47!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Gert Strengholt (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 5 / 26. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Gert Strengholt (1948)

Alle items van deze kunstenaar(8)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1466 verkochte items
54 cm
68 cm
Starttijd:28-07-2022 om 22:15
Eindtijd:06-08-2022 om 22:36
Openingsbod€ 47
ObjectlocatieNuenen, Nederland