Gert Strengholt, litho in lijst, "d'Heruaring tegen Aristoteles" - Verkocht

Gert Strengholt, litho in lijst,  "d'Heruaring tegen Aristoteles" kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  Core

11 verkochte items
  • Gert Strengholt (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesign litho van Gert Strengholt, titel "d'Heruaring tegen Aristoteles". Maat incl houten lijst 93x73 cm. Lijst heeft wat gebruikssporen. Op te halen in Tiel (vaak) of Nijmegen (1xpw); verzending alleen zonder lijst -zonder korting.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:04-01-2017 om 13:44
Eindtijd:11-01-2017 om 13:44
Winkk
10 jan. / 16:04
€ 35