Gert Strengholt

  • Gert Strengholt
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gert Strengholt, litho "Walid" Formaat houtenlijst 43x53, beeldmaat 18x25, opl 10/20. Gesigneerd.

Het kunstwerk wordt verstuurd zonder lijst. Verzendkosten € 8,25.

Wilt u het kunstwerk met lijst dan graag afhalen.

Gert Strengholt

Geplaatst door  Kunstuitleenvianen

8 verkochte items
Starttijd:02-02-2013 om 15:28
Eindtijd:16-02-2013 om 15:28
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNederland