Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek

Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!
Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!Gert Taken - Ingelijste Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 80!
  • Gert Taken (1944)
Jaartal1983
IngelijstIngelijst
Afmetingen98 cm x 68 cm (h x b)
Lijst100.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek van Gert Taken, gesigneerd en gedateerd in potlood. ingelijst in aluminium lijst, zonder glas.
verzending 16 euro, aangetekend 18 euro.
verzending alleen binnen Nederland

Ingelijst zonder glas

Gert Taken (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
70.5 cm
100.5 cm
68 cm
98 cm
Starttijd:22-10-2022 om 13:43
Eindtijd:05-11-2022 om 19:45
Openingsbod € 80
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland