Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht - Verkocht

Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!Gert van Reenen - gesigneerd Abstract expressionistisch Litho - oplage 200 - met opdracht kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Gert van Reenen
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
Lijst45 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
  • De als schilder herboren Gert van Reenen heeft zich ontplooid tot kleurrijk kunstenaar.

    Zijn lyrisch abstracte doeken zijn zeer uitgesproken van karakter. Heldere en warme kleurstellingen verstillen hier en daar tot haast monochrome werken met lichtgevende contrapunten. Daarmee vindt er in zijn werk een zekere versobering plaats met behoud van kracht en met dynamische kleurbanen in monumentale composities. Grote bewegingen worden in spanning gebracht met richtingen, lijnelementen en verfijnde details. Zijn materiaalbehandeling en textuur blijven robuust en expressief. Hij schildert op groot formaat.

    Het krachtige palet van Gert is helder en fris en weerspiegelt de klank en kleur van zijn werkreizen naar Griekenland, Mexico, Bonaire, de Franse Provence en het Spaanse Marbella. Hierdoor stralen zijn doeken energie en levenslust uit die de kijker verwarmt en begeestert. Zijn aanstekelijke ‘joie de vivre’ spat van zijn werk.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Professioneel ingelijst.

Gert van Reenen

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (112)

3026 verkochte items
40 cm
45 cm
30 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-06-2019 om 13:05
Eindtijd:29-06-2019 om 22:50
Artifish1
17 jun. / 20:36
€ 10