Gerti Bierenbroodspot, litho, Archangeli

Gerti Bierenbroodspot, litho, Archangeli kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Betty62

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Gerti Bierenbroodspot, "Archangeli", nr 77 van 125, gesigneerd, 1993. De litho inclusief lijst 1.40 m bij 1.90 m. De litho zit achter glas en is in goede conditie. Boek "making of" krijg je erbij. Transport via Swift koeriers, kosten koper.

Starttijd:26-09-2017 om 16:39
Eindtijd:10-10-2017 om 16:39
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland