Jan Willem van Borselen - zondagmorgen wandeling
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Harry Prenen - zonder titel maar met lijst
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Oriëntaals |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Gerti Bierenbroodspot. het lijkt origineel maar het is grafiek van zeer hoogwaardige kwaliteit. Het werk is gemaakt op Japanspapier en door de kunstenaar verlijmd op zuurvrij karton. Het grafiekblad is in perfecte conditie. Gesigneerd met stift.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Verzenden | Pakketpost |
Prijs | Tot 2 kg. |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 5-11-2021 om 15:18 |
Eindtijd | 31-1-2022 om 8:23 |