Gertie Janssen - Cleopatra II

Gertie Janssen - Cleopatra II kopen? Bied vanaf 39!
Gertie Janssen - Cleopatra II kopen? Bied vanaf 39!Gertie Janssen - Cleopatra II kopen? Bied vanaf 39!
  • Gertie Janssen (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren
Nieuwe en kleurrijke zeefdruk van Gertie Janssen.
Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Gertie Janssen (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
56 cm
76 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:16
Eindtijd:02-10-2022 om 21:57
Openingsbod € 39
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland