Gertie Janssen - Le plat pays II

Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 25!
  • Gertie Janssen (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 7 / 44.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Gertie Janssen (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
80 cm
60 cm
Starttijd:11-08-2022 om 22:21
Eindtijd:20-08-2022 om 21:06
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland