Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd beeldje - HK - " de twee gezichten " - 8 cm hoog - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd beeldje - HK - " de twee gezichten " - 8 cm hoog kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd beeldje - HK - " de twee gezichten " - 8 cm hoog kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd beeldje - HK - " de twee gezichten " - 8 cm hoog kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekSteen
StijlAbstract
Afmetingen8 cm x 2.5 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Gesigneerd beeldje - HK -  " de twee gezichten  " - 8 cm hoog

Het beeldje is gesigneerd met HK dat staat waarschijnlijk voor Hans Kuyper.

Het betreft een klein beeldje dat in prachtige staat verkeert.

Is op de achterkant onderaan links gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Ida1958

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
2.5
8
2.5
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 12:11
Eindtijd:15-08-2022 om 19:15
Biedingen (7)
WillemBeelen
15 aug. / 14:26
€ 25
wingtip_nl
14 aug. / 00:42
€ 20
eduardus2
13 aug. / 17:48
€ 15
WillemBeelen
13 aug. / 17:07
€ 10
eduardus2
12 aug. / 15:23
€ 5
janvanhese
12 aug. / 10:44
€ 3
Moes78
08 aug. / 08:47
€ 1