gesigneerd "Gabriel" olieverf "stilleven met hooimijt" ca. 1900 - Verkocht

gesigneerd "Gabriel" olieverf "stilleven met hooimijt" ca. 1900 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Ongespecificeerd

Schilder : gesigneerd "Gabriel"
Titel/Voorstelling : "stilleven met hooimijt"
Datering : ca. 1900
Medium / Techniek : olieverf op houten paneel
Maten : 23 x 22 cm (paneel) en 34 x 33 cm (inclusief lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

FA. (112)

2971 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-11-2014 om 16:20
Eindtijd:13-12-2014 om 16:20
Biedingen (11)
Welkoop
13 dec. / 07:25
€ 20
14636
13 dec. / 07:25
€ 19
Welkoop
04 dec. / 16:23
€ 17
Timsius_1
04 dec. / 16:23
€ 15
Welkoop
04 dec. / 16:23
€ 13
Timsius_1
04 dec. / 16:23
€ 11
Welkoop
04 dec. / 16:23
€ 9
Timsius_1
04 dec. / 10:24
€ 7
Welkoop
03 dec. / 12:33
€ 5
Timsius_1
03 dec. / 12:33
€ 5
Welkoop
29 nov. / 16:24
€ 1