Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 - Verkocht

gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!
gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd "Koster" aquarel Hollands dorp met molen omstreeks 1960 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : onbekend
Titel/Voorstelling: "Hollands dorp met molen aan water"
Datering: omstreeks 1950/1960
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 15 x 12 cm (bladmaat) en 35 x 32 cm ingelijst
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:25-12-2015 om 12:11
Eindtijd:02-01-2015 om 21:21
Biedingen (15)
lunazee
02 jan. / 21:15
€ 60
reja64
02 jan. / 21:15
€ 55
lunazee
02 jan. / 21:09
€ 50
reja64
02 jan. / 21:08
€ 45
lunazee
02 jan. / 21:08
€ 40
reja64
02 jan. / 21:08
€ 40
lunazee
02 jan. / 21:08
€ 35
reja64
02 jan. / 21:08
€ 30
lunazee
02 jan. / 21:06
€ 25
reja64
02 jan. / 21:06
€ 20
reja64
30 dec. / 19:55
€ 9
jeko
30 dec. / 19:55
€ 7
reja64
28 dec. / 19:13
€ 5
evamadou
28 dec. / 18:54
€ 3
reja64
28 dec. / 13:36
€ 1