Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm - Verkocht

Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 104,00

Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd met initialen : Acrylverf op linnen – Naakten – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Een groot schilderij met een voorstelling van naakte vrouwen op en rond een sofa.

Het werk is gesigneerd rechtsonder met de initialen M.W. (of W.M.?).

Niet ingelijst.

-Afmetingen: 70 x 90 cm.
-Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Titel: “Naakten”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Acrylverf op linnen.

Jaartal: ca 2000.

Afmetingen: 70 x 90 cm.

Ingelijst: Nee. Het doek is bevestigd op een houten raam.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Gallery Donkersloot.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan worden afgehaald (in Amsterdam). Dit heeft onze voorkeur!

-Het werk kan eventueel verzonden worden.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 10,00 euro.

Naar België: 20,00.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, keramiek en andere kunst.

Dit item is verkocht voor 104,00
Starttijd:23-02-2017 om 18:22
Eindtijd:09-03-2017 om 21:22
Biedingen (16)
thuisgalerie
09 mrt. / 19:07
€ 104
Centerfo
09 mrt. / 19:07
€ 99
thuisgalerie
09 mrt. / 19:07
€ 81
Centerfo
09 mrt. / 19:07
€ 76
thuisgalerie
09 mrt. / 19:07
€ 60
Centerfo
09 mrt. / 19:07
€ 55
thuisgalerie
09 mrt. / 09:02
€ 50
Centerfo
27 feb. / 20:35
€ 45
henkepenkie
25 feb. / 11:22
€ 40
lvansteen
25 feb. / 11:22
€ 35
henkepenkie
23 feb. / 21:08
€ 30
11556
23 feb. / 21:01
€ 25
artb
23 feb. / 21:01
€ 20
artb
23 feb. / 21:01
€ 13
11556
23 feb. / 21:01
€ 11
artb
23 feb. / 18:48
€ 1