Gesigneerd olieverf op paneel - abstract - 2004 - Verkocht

Gesigneerd olieverf op paneel - abstract - 2004 kopen? Bied vanaf 1!

Gesigneerd olieverf op paneel - abstract - 2004 kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd olieverf op paneel - abstract - 2004 kopen? Bied vanaf 1!Gesigneerd olieverf op paneel - abstract - 2004 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Schilderij

Abstract olieverf op paneel. Rechtsonder gedateerd en gesigneerd. Afmetingen; 29,5 x 29,5 cm. Conditie is goed.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
593 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)