Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerde ets – Landschap in de regen – ingelijst – 1948 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1948
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 36 cm (h x b)
Lijst36 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9 / 50
  • Een ets uit 1948 van waarschijnlijk een Franse of Belgische kunstenaar.

Het werk is handgesigneerd, -genummerd en –gedateerd. Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nr 9.

-Ingelijst in een metalen lijst met glasplaat. Op de achterkant staat een Franstalige, handgeschreven boodschap van de kunstenaar voor de persoon aan wie hij de ets cadeau heeft gegeven (Jo Elsendoorn, zie hieronder bij ‘herkomst’).

-Afmetingen:  Lijst, 36 x 50 x 2 cm. Beeld, 24 x 36 cm.

-Herkomst: Uit de privé-collectie van de in 2014 overleden Jo Elsendoorn, kunstverzamelaar, schrijver en van 1951 tot 1977 verbonden aan het Holland Festival als perschef en muziekprogrammeur.

-Conditie: De ets is in goede staat. Het papier is wat ‘vergeeld’.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-De ingelijste ets kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.

-De ets kan eventueel aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  18,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets is in goede staat. Het papier is wat ‘vergeeld’.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (82)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2907 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
50 cm
36 cm
36 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:05-06-2018 om 11:34
Eindtijd:17-06-2018 om 16:37
meersander
17 jun. / 16:30
€ 1