Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk

Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Theo Mackaay - gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
  • Theo Mackaay (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63.5 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde kleuren zeefdruk van de kunstenaar Theo Mackaay uit 1997 Rechtsonder is het werk gesigneerd met Theo Mackaay 1997 en linksonder met ea. Beeldmaat 48 x 70 cm. Papiermaat 63.5 x 85 cm.  De zeefdruk is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest

er zit een stukje plakband aan de achterzijde

Theo Mackaay (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
85 cm
63.5 cm
Starttijd:19-01-2022 om 21:39
Eindtijd:30-01-2022 om 19:27
Openingsbod € 100
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie