Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' - Verkocht

Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!Jurij Kuper - Gesigneerde litho - 2004 - 'Mozart Salieri la Pomme' kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

711 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Jurij Kuper (1940)
Jaartal2004
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Yuri Kuper, een vooraanstaand Russisch kunstenaar, beeldhouwer, grafisch ontwerper en decorateur, werd geboren in Moskou in 1940. Hij vestigde zich in Londen en daarna in Parijs en Normandië en werkte ook jarenlang in New York. Nu brengt de kunstenaar het grootste deel van zijn tijd door in Rusland, druk als nooit tevoren, betrokken bij schilder-, architectuur-, film- en theaterontwerpprojecten en boekillustraties.

Originele lithografie van Yuri Kuper (1940 -) uit 2004
Gesigneerd door de kunstenaar in potlood,  bewerkt voor Mozart en Salieri naar Alexandre Pouchkine.
Titel: 'Mozart Salieri La Pomme'
Afmeting (afbeelding): 34,5 x 42 cm
Afmeting (litho): 40 x 60 cm
Zeer goede staat!
Link naar veilingwaarde: https://www.plazzart.com/en_CA/buy/contemporary-art/yuri-kuper-sans-titre-lithographie-481067

Jurij Kuper (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

711 verkochte items
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 09:18
Eindtijd:11-12-2020 om 20:23
19722011
11 dec. / 20:17
€ 45