Eugène Brands - gesigneerde litho - Portrait

Eugène Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 250!Eugène Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 250!Eugène Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 250!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage92/100
Gesigneerde litho van de kunstenaar Eugene Brands (1913-2002)
gedrukt in een oplage van 100 stuks. Rechts is het werk gesigneerd in potlood met Brands 68 en links 92/100. Papiermaat 38 x 30 cm (h x b). De litho is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (23)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
30 cm
38 cm
Sluit over 2d 7u 3m 10s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieTiel, Nederland
Starttijd:25-09-2022 om 22:11
Eindtijd:09-10-2022 om 19:33