Gesprek van de Dag Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra - Verkocht

Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!Gesprek van de Dag   Kleurrijke Zeefdruk van Keimpe Kootstra kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Keimpe Kootstra (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

3  ZEEFDRUKKEN  nr:  1-2- en 3.

Papierformaat : 71 x 50  cm

Beeldformaat : 62 x 46 cm

Genummerd en gesigneerd met titel in potlood. Oplage : 4/90

In uitstekende conditie,nooit ingelijst geweest.Prijs : 25,= euro p/st.

In strakke wissellijst( zilverkleurig alu.of naturel beuken) Prijs: 75,= euro per stuk.

Kan eventueel verzonden worden,maar is voor risico koper!!!Verzendkosten : 13,50 euro!!

Keimpe Kootstra (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:31-05-2016 om 18:03
Eindtijd:07-06-2016 om 18:03
eddyarickx
02 jun. / 00:05
€ 75