Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen

Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!Geurt van Dijk: 3x ets, Diverse voorstellingen kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37056 verkochte items
Alle items van deze verkoper (195)
  • Geurt van Dijk (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Drie etsen van Geurt van Dijk

Titel: Diverse voorstellingen
Jaartal: 1986, 2005 en 2004
Afmetingen beeld: (1) 9,3 cm x 12,2 cm; en (2) 6,2 cm x 13,6 cm; en (3) 8,1 cm x 10,1 cm
Oplage: (3x) e.a.
Gesigneerd: Ja, (3x) handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: (3x) Ets op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: (3x) In zeer goede staat.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout:
Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQRW

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:07-12-2016 om 11:13
Eindtijd:18-12-2016 om 11:13

Biedingen (2):

JediArends
14 dec. / 22:54
€ 40
Paul020nl
8 dec. / 12:11
€ 35