FA. (1)

Geurt van Dijk - Ets "Scene II"

Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!
Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Geurt van Dijk (1941)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Ets van geurt van Dijk, gesigneerd, genummerd, getiteld  en gedateerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20

Geurt van Dijk (1941)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
48 cm
64 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:40
Eindtijd:13-05-2022 om 19:24
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa