Anne Huitema - Gevels - Verkocht

Anne Huitema - Gevels kopen? Bied vanaf 20!
Anne Huitema - Gevels kopen? Bied vanaf 20!Anne Huitema - Gevels kopen? Bied vanaf 20!
  • Anne Huitema (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 14 cm (h x b)
Lijst51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Het werk is goed geconserveerd gebleven. Heeft lang in donkere ruimte gestaan.

Werk is in nieuwstaat, lijst heeft beschadigingen.

Anne Huitema (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  rickvwn

Lid sinds 2020
4 verkochte items
38 cm
51 cm
14 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-07-2020 om 15:29
Eindtijd:06-07-2020 om 22:26
Biedingen (4)
163bro55
06 jul. / 22:14
€ 35
Jantje59
06 jul. / 21:32
€ 30
163bro55
06 jul. / 12:13
€ 25
Jantje59
05 jul. / 21:20
€ 20