GEZICHT OP BASTIA-CORSICA // ETS VAN LODEWIJK BOSCH - Verkocht

GEZICHT OP BASTIA-CORSICA // ETS VAN LODEWIJK BOSCH kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

GEZICHT OP BASTIA-CORSICA // ETS VAN LODEWIJK BOSCH kopen? Bied vanaf 25!GEZICHT OP BASTIA-CORSICA // ETS VAN LODEWIJK BOSCH kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

498 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Lodewijk Bosch (1894-1980)
GesigneerdHandgesigneerd

Genuanceerde ets die kenmerkend is voor het oeuvre van Lodewijk Bosch (1894-1980).

Titel : Gezicht op Bastia

Jaartal : 1944

Afmetingen beeld : 20.7 x 26.5 cm

Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en betiteld; monogram en jaartal in de plaat

Ingelijst : opgenomen in passepartout met achtervel

Materiaal : ets op japans papier

Herkomst : van de Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed

Conditie : uitstekend

Garantie : volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten verpakking en verzending 8.50 euro.

Lodewijk Bosch (1894-1980)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

498 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-01-2014 om 08:56
Eindtijd:06-02-2014 om 08:56
Biedingen (3)
2407
31 jan. / 19:02
€ 35
gonzo
31 jan. / 19:02
€ 30
2407
30 jan. / 20:52
€ 25