Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. - Verkocht

Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!Laetitia de Haas - Gezicht op de tuin. kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Laetitia de Haas (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 40 cm (h x b)
Lijst74 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
Algemeen redelijk goede staat.
Zie foto's voor eigen oordeel.

Mooi werk.

Zie foto's.

Laetitia de Haas (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
58 cm
74 cm
40 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-07-2022 om 11:30
Eindtijd:18-07-2022 om 21:18
Emmeke
09 jul. / 11:59
€ 49