Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets

Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Zeer mooi werk van Willem Snitker.  Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (3/25) en voorzien van reliëfstempel “75 jaar Hout en Plantsoenen Haarlem 1902-1977”.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 53cm x 40cm (beeld incl. reliëfstempel)

Enkel lichte vouw in de uiterste hoek van het blad rechts beneden.   Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.

Willem Snitker (1938-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (257)
50 cm
66 cm
Starttijd:13-09-2022 om 10:02
Eindtijd:25-09-2022 om 20:13
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa