Giclee van Jan Kooistra, Fries Landschap met een platbodem - Verkocht

Giclee van Jan Kooistra, Fries Landschap met een platbodem kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 30,00

Giclee van Jan Kooistra, Fries Landschap met een platbodem kopen? Bied vanaf 15!Giclee van Jan Kooistra, Fries Landschap met een platbodem kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Kooistra (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Giclee , genummerd 249/13 compleet met certificaat.

Handgesigneerd

Los geleverd

Papierformaat A1 , beeldformaat 67 x 50

Hahnemuhle German Etching , 310 gram

winkelverkoop € 125,00

Wegens de toekomstige sluiting van mijn galerie, ruim ik nu alvast mijn voorraad op.

Giclee is nieuw en nog nooit ingelijst geweest.

Ik heb de giclee ook nog eenmaal ingelijst staan, zie andere advertentie.

Verzendkosten € 9,50

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-09-2014 om 10:44
Eindtijd:24-09-2014 om 10:44
Biedingen (5)
JCL
24 sep. / 10:37
€ 30
Haagskunsthuis
24 sep. / 09:24
€ 25
theo861
24 sep. / 09:24
€ 20
Haagskunsthuis
24 sep. / 09:24
€ 20
theo861
23 sep. / 16:41
€ 15