Gijs Dragt - Drie zeefdrukken

Gijs Dragt - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 65!
Gijs Dragt - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 65!Gijs Dragt - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 65!Gijs Dragt - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 65!Gijs Dragt - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 65!Gijs Dragt - Drie zeefdrukken kopen? Bied vanaf 65!
  • Gijs Dragt (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Serie van drie vrolijke zeefdrukken met als thema waterpret.

Gijs Dragt (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  TK_Radijs

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
42 cm
52 cm
16 cm
20 cm
Starttijd:31-07-2022 om 21:13
Eindtijd:14-08-2022 om 10:15
Openingsbod € 65
ObjectlocatieLeeuwarden, Nederland