Gijs Stuyling - Rome - Verkocht

Gijs Stuyling - Rome kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gijs Stuyling - Rome kopen? Bied vanaf 20!Gijs Stuyling - Rome kopen? Bied vanaf 20!Gijs Stuyling - Rome kopen? Bied vanaf 20!Gijs Stuyling - Rome kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Gijs Stuyling (1948)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Gijs Stuyling (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
28.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 23:03
Eindtijd:12-01-2021 om 19:18
CEZANNE9
12 jan. / 14:51
€ 20