Gijs van Noort - Casper dreaming

Gijs van Noort - Casper dreaming kopen? Bied vanaf 40!
  • Gijs van Noort (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier

Gijs van Noort (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
100 cm
70 cm
Sluit over 5d 22u 52m 39s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieLathum, Nederland
Starttijd:26-09-2022 om 10:27
Eindtijd:02-10-2022 om 16:48