Gijs Voskuijl. Vischpoort te Elburg, Litho

Gijs Voskuijl. Vischpoort te Elburg, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 8,00

Gijs Voskuijl. Vischpoort te Elburg, Litho kopen? Bied vanaf 1!Gijs Voskuijl. Vischpoort te Elburg, Litho kopen? Bied vanaf 1!Gijs Voskuijl. Vischpoort te Elburg, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Gijs Voskuyl (1915-2004)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Gijs Voskuijl

Voorstelling van de Vischpoort in Elburg

Losbladig, beeldmaat 20x20, bladmaat 30,5x30,5

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Gijs J Voskuyl 1948'

Getiteld l.o. 'Vischpoort te Elburg'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 8,00

Starttijd:26-11-2017 om 16:09
Eindtijd:09-12-2017 om 16:09

Biedingen (3):

KunstkamerZuidoost
1 dec. / 16:53
€ 8
Oversloot
1 dec. / 16:53
€ 6
Oversloot
27 nov. / 10:09
€ 1