• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!)

Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!
Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!Gilbert Baibay - Acrylverf op doek (Groot werk!) kopen? Bied vanaf 750!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

Lid sinds 2011
5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Gilbert Baibay (1922-2021)
TypeSchilderij
Periode2000 t/m Heden
TechniekAcryl
DragerBoard
StijlModern
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf op doek van Gilbert Baibay. Groot kleurrijk werk. Afmetingen werk: H91 x b122cm.
Het werk is links onderaan en achterop gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.


Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden per koerier(Swift).


ConditieGoed

In goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Gilbert Baibay (1922-2021)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

Lid sinds 2011
5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
Pinterest
122 cm
91 cm
Sluit over 3d 6u 59m 22s
Openingsbod€ 750
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:05-08-2022 om 17:07
Eindtijd:14-08-2022 om 20:48
Let op: bij een bod in de laatste 5 minuten wordt de veilingduur met 5 minuten verlengd.

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.