Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie

Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!
Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!Gilbert Swimberghe - Blauwe Compositie kopen? Bied vanaf 450!
  • Gilbert Swimberghe (1927-2015)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ik verkoop een mooi uniek werk van Gilbert Swimberghe.

Het betreft olieverf op dik papier. Je kan de diverse blauwe lagen boven mekaar zien.

Afmetingen 76cm x 56cm.

Het werk is gehandtekend in potlood en gedateerd 1996.

Het werk is in zeer goede staat.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,00

Gilbert Swimberghe (1927-2015)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  MikeArtKunst
10 verkochte items
56 cm
76 cm
Starttijd15-9-2022 om 10:17
Eindtijd24-9-2022 om 22:58
Openingsbod € 450
ObjectlocatieGENT,  België