Gilgian Gelzer

Gilgian Gelzer kopen? Bied vanaf 1!

Gilgian Gelzer

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Gilgian Gelzer (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Gilgian Gelzer Offsetlitho

Uitgeven door stichting Blnco ter gelegenheid van de tentoonstelling van Gilgian Gelzer bij XX M ultiple

Galerie te Rotterdam. oplage: 300 ex. 41 x 62 cm. in perfecte staat

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:14-08-2013 om 08:27
Eindtijd:21-08-2013 om 08:27

Biedingen (3):

dickvandermeer
20 aug. / 16:46
€ 10
5990
20 aug. / 08:06
€ 5
dickvandermeer
19 aug. / 13:21
€ 1