Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK

Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 175!
Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 175!Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 175!Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 175!Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 175!Giovanni Dalessi - BOMEN IN LANDSCHAP / KLEURZEEFDRUK / 122x162cm / SIG / 2007 / ZEER GROOT WERK kopen? Bied vanaf 175!
  • Giovanni Dalessi (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen122 cm x 162 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/30
Giovanni Dalessi (°1964).
Bomen in een (water)landschap.
Kleurzeefdruk op heel dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 13/30.
2007.
Blad: 122x162cm. Zeer groot formaat.
Goede staat.

Het werk is te groot om op te sturen.
Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Goede staat.

Giovanni Dalessi (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (25)

562 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
162 cm
122 cm
Sluit over 2d 19u 51m 52s
Openingsbod€ 175
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieBrasschaat,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd12-3-2023 om 6:46
Eindtijd26-3-2023 om 22:52