Giulio Turcato - Composizione signica

Giulio Turcato - Composizione signica kopen? Bied vanaf 50!
Giulio Turcato - Composizione signica kopen? Bied vanaf 50!Giulio Turcato - Composizione signica kopen? Bied vanaf 50!
  • Giulio Turcato (1912-1995)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 6 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: 1973
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Giulio Turcato (1912-1995)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
161 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:54
Eindtijd:27-09-2022 om 21:44
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa