Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Giuseppe Santomaso
1907 - 1990 Venice
Komposition
kleurlithografie
in goede staat
afmetingen blad 71,0 x 63,0 cm
afmetingen beeld 63,0 x 57,0 cm
Starttijd | 14-11-2014 om 13:53 |
Eindtijd | 19-11-2014 om 13:53 |