Herman Brood - De Gezegende - gesigneerd en genummerd 104 / 150
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman
Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde, genummerde en betitelde kleuren litho op handgeschept Rives.
Met de droogstempel van de Erker-Presse.
Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)
Techniek: Lithografie
Jaar: 1979
Titel: Vento dell'Est -7
Afmetingen: Blad: 63 x 50 cm, Compositie:36 x 23,0 cm
Drukker: Erker-Presse, St. Gallen
Drukker: 100
Gesigneerd: Handgesigneerd, betiteld en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
Starttijd | 3-5-2015 om 11:30 |
Eindtijd | 10-5-2015 om 11:30 |