Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion - Verkocht

Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!
Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!Jaap Weijand - Glas-in-lood Griekse Amphion kopen? Bied vanaf 2500!
  • Jaap Weijand (1886-1960)
Jaartal1922
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Afmetingen175 cm x 191 cm (h x b)
Lijst176 cm x 192 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het schilderij met dezelfde afbeelding hangt in het Stedelijk Museum Alkmaar. Het is een voorstelling uit de Griekse mythologie: de lierspeler Amphion speelt ontroerend mooi en de vissers om hem heen bedekken hun oren omdat niet geraakt willen worden.

Glas-in-lood . Drie panelen de in een stalen frame zijn geschroefd.

Jaap Weijand (1886-1960)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  mvdgrient

Lid sinds 2022
1 verkochte items
192 cm
176 cm
191 cm
175 cm
Dit item is verkocht voor 3.105,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-06-2022 om 03:44
Eindtijd:08-07-2022 om 21:12
Biedingen (4)
hard2forget2
08 jul. / 21:03
€ 2700
PietVancouver
08 jul. / 21:02
€ 2600
hard2forget2
08 jul. / 21:02
€ 2600
PietVancouver
08 jul. / 10:47
€ 2500