Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf

Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!
Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Glazen karaf kopen? Bied vanaf 45!
  • Glasfabriek De Rupel Boom (1923)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Art Deco
Afmetingen 18 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Dit werk is onderdeel van de Glas, Keramiek, Design & Objecten Special special.
De Rupel Boom Art Deco glazen karaf met blauw en wit verticale en horizontale banen- en lijnenspel.
Hoogte incl stop 18 cm.
Minimale gebruikssporen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00