Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus - Verkocht

Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!Jan Stohanzl - Glaskunst Kubus kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jan Stohanzl (1948)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1994
Afmetingen4 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht153 gram
GemerktHandgesigneerd
Klein maar tevens zeer fijn werk van Jan Stohanzl gesigneerd en gedateerd

Jan Stohanzl (1948)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
4
4
4
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2022 om 08:10
Eindtijd:26-06-2022 om 14:49
PvBArnhem
26 jun. / 14:05
€ 50