Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen object met rood hart - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen object met rood hart kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen object met rood hart kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen object met rood hart kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen object met rood hart kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Glazen object met rood hart kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen9 cm x 9 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht610 gram
GemerktOngesigneerd
Het glazen object heeft een binnenruimte in de vorm van een rood hart, omslingerd door een witte draad.Het is te gebruiken als vaasje. De opening is bijna 1,5 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(41)
FA. (7)

429 verkochte items
9
9
6
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:23-01-2019 om 11:45
Eindtijd:03-02-2019 om 22:38
Biedingen (5)
KLUNDERT
31 jan. / 21:39
€ 15
Ami
28 jan. / 23:25
€ 10
kathy
28 jan. / 23:24
€ 5
Ami
28 jan. / 23:24
€ 3
kathy
27 jan. / 21:01
€ 1