Jan Cremer - Gloire d’Hollande II

Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  breekbaar

Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
IngelijstIngelijst
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Zeer bijzonder werk van Jan Cremer! Beperkte oplage van 125, speciaal ingelijst met kleuren die passen bij het werk (zie foto's).
Dit item valt onder de margeregeling

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(36)
Geplaatst door  breekbaar

Lid sinds 2021
1 verkochte items
70 cm
90 cm
56.5 cm
76.5 cm
Starttijd:22-06-2022 om 04:55
Eindtijd:01-07-2022 om 21:48
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier