Godelieve van den Hamsvoort - kleurets

Godelieve van den Hamsvoort - kleurets kopen? Bied vanaf 15!
Godelieve van den Hamsvoort - kleurets kopen? Bied vanaf 15!Godelieve van den Hamsvoort - kleurets kopen? Bied vanaf 15!Godelieve van den Hamsvoort - kleurets kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Godelieve van den Hamsvoort (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/40
Godelieve van den Hamsvoort over haar kunst: “Mijn werk is een eerbetoon aan de natuur in de ruimste zin van het woord".
ConditieRedelijk

redelijk/goed

Godelieve van den Hamsvoort (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
68 cm
49.5 cm
Starttijd:14-03-2022 om 19:14
Eindtijd:20-03-2022 om 19:05
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland