FA. (8)

Goffe Struiksma - Kamerplanten

Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!
Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!Goffe Struiksma - Kamerplanten kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Igerrard
FA. (2)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Goffe Struiksma (1907-1972)
Jaartal1936
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 cm x 76 cm (h x b)
Lijst120 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olie schilderij van Goffe Struiksma, geschilderd in 1936.

zie foto's

Goffe Struiksma (1907-1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Igerrard
FA. (2)

Lid sinds 2019
2 verkochte items
102 cm
120 cm
76 cm
96 cm
Starttijd:06-10-2019 om 00:08
Eindtijd:18-10-2019 om 21:16
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieLEIDEN, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie