'Golfa Antigua' -kleurenets- onbekende kunstenaar, gesigneerd - Verkocht

'Golfa Antigua' -kleurenets- onbekende kunstenaar, gesigneerd kopen? Bied vanaf 19!
'Golfa Antigua' -kleurenets- onbekende kunstenaar, gesigneerd kopen? Bied vanaf 19!'Golfa Antigua' -kleurenets- onbekende kunstenaar, gesigneerd kopen? Bied vanaf 19!'Golfa Antigua' -kleurenets- onbekende kunstenaar, gesigneerd kopen? Bied vanaf 19!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

'Golfa Antigua'

Fleurige kleurenets in de maat 12 x 17 cm in goudkleurig metalen lijst achter met linnen bespannen passepartout.

Netto beeldformaat: 12 x 17 cm

Inclusief lijst: 31 x 37 cm

Techniek: kleurenets

Gesigneerd: Ja, met potlood

Creatie: naar schatting circa 1970

Conditie: goed

Herkomst: vermoedelijk Spanje

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:30-04-2015 om 22:09
Eindtijd:05-05-2015 om 22:09
Z11de
05 mei / 21:52
€ 19