Golfshop in 3D, met lijst en met zeer veel details, prachtig afgewerkt - Verkocht

Golfshop in 3D, met lijst en met zeer veel details, prachtig afgewerkt kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

onbekend

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • onbekend
TypeBeeld / Object

Titel: “ Golfshop “

Afmetingen beeld: h. 23,5 cm x b. 32,5 cm x 7 cm diep
Oplage: origineel
Ingelijst: ja
Conditerdie: In nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 35,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.

onbekend

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:07-05-2015 om 13:02
Eindtijd:14-05-2015 om 13:02
jmdebaare
07 mei / 13:50
€ 50