Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 - Verkocht

Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!Gorki Bollar - Zeefdruk - 1979 - Gesigneerd - 162/162 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

702 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Gorki Bollar (1944)
Jaartal1979
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage162
Gorki Bollar (1944- 2015)

Zeefdruk - Gesigneerd - 1979

Op 'Economos Etching' papier

Gesigneerd en genummerd

Stempel: 'Screenprinting Henk Van Der Vet'

oplage 162/162

Zo goed als nieuw

Totale afmetingen: 58 cm x 69 cm

Nooit ingelijst

Verzekerde verzending met T&T

Verzending B: 12€ NL: 20€

Over Gorki Bollar

Geboren in Montevideo, Uruguay in 1944. Woonde en werkte in Amsterdam sinds 1976. Daarvoor bracht hij tien jaar door in Londen, waar hij zijn werk verschillende keren tentoonstelde.

'Ik ben geïnteresseerd in figuratie en realisme. Ik combineer in mijn werken elementen uit de realiteit met abstracte vormen die het resultaat zijn van het schilderproces'

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:20-06-2019 om 11:50
Eindtijd:29-06-2019 om 10:14
Chitzert
28 jun. / 22:03
€ 25