Robbie Cornelissen - Gouache en potlood, De Zieke Schilder I - Ingelijst - Verkocht

Robbie Cornelissen - Gouache en potlood, De Zieke Schilder I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Robbie Cornelissen - Gouache en potlood, De Zieke Schilder I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Robbie Cornelissen - Gouache en potlood, De Zieke Schilder I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Robbie Cornelissen (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2014
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen30.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is in zeer goede staat, maar met stofjes/vuiltjes achter het glas. Het werk is naar beneden gezakt.

Robbie Cornelissen (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
37 cm
47 cm
21.5 cm
30.5 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:15-11-2019 om 15:01
Eindtijd:24-11-2019 om 22:18
Bertjan
24 nov. / 22:11
€ 100