Jan Battermann - Gouache, man en vrouw.

Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!
Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Battermann (1909-1999)
Jaartal1957
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 33 cm (h x b)
Lijst76.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi intiem werk van Battermann.

Het werk is goed ingelijst en verkeerd in goede staat.

Voor vragen kunt u mij ten alle tijden contacteren.

Jan Battermann (1909-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KunstPuttertje
FA. (10)

Lid sinds 2020
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
61.5 cm
76.5 cm
33 cm
47 cm
Starttijd:25-08-2022 om 08:50
Eindtijd:03-09-2022 om 22:03
Openingsbod € 100
ObjectlocatieEdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa